Останні відгуки
- Інтернет-магазин "Твій ОПТ"01Общее впечатление:Что-то похожее на оптовую пирамиду. Но есть свои нюансы. Покупать нужно на определенные суммы. Не вникал, брал просто несколько позиций для дома. Бизнесс не строил.більше 7 років тому
- Мастерская по ремонту обуви01Не понравилось: Нахамили, цены меняются по ходу. Не рекомендую сюда ходить. Набойки продержались ровно 3 недели.більше 7 років тому
- Салон-магазин "ARTcomfort"01Понравилось: Хороший выбор, доставка на уровне. Сделали скидку 5% на удобный Все отличнобільше 7 років тому
- Ресторан "Токіо Хаус"02Понравилось: Заведение шикарное. На мой взгляд, лучшая японская кухня без преувеличения. Тут отдыхаешь и разочарованным точно не останешься.більше 7 років тому
- Клуб віртуальної реальності "VR Zone"012це новий вид розваг який подобається усім хто попробує це хоча б один раз)більше 7 років тому
- Game-bar "Plays"010мені та моїм друзям заклад став другим домом)любителі приставок та великих екранів тільки сюди!більше 7 років тому
- Магазин "Nike"01Понравилось: Сверхачественные вещи. Берешь в руки и чувствуешь вещь.Не понравилось: далеко не приемлимые цены.більше 7 років тому
- Кафе-бар "Анкор"010затишний заклад з смачною кухнею, красивий інтерєр та привітний персонал, усе що потрібнт для гарного відпочинкубільше 7 років тому
- Центр культурних подій "UNDERPUB"08крутий заклад де можна послухати багато класних гуртів)ціни приємно вражають та інтерєр створює атмосферу відпочинкубільше 7 років тому
- Магазин "Egoiste"01Понравилось: Мужской "рай" в плане аксессуаров и обуви. Мне не всегда по карману, но магазин нравится.більше 7 років тому
- Нічний клуб "Fancy Room"09клуб подобається завдяки музиці яка там грає і великому та смачному вибору коктелів)більше 7 років тому
- Ресторан "Токіо Хаус"08великий вибір страв з риби та досить приємні ціни, персонал підібраний на ура! та і смачно дуже!)Доповнено більше 7 років томута оформлення залу дуже стилістичнебільше 7 років тому
- Магазин "Чоловічий і жіночий одяг"01Общее впечатление: Обычный магазин. Дело случая. Ехать сюда специально ради покупок я бы не советовал.більше 7 років тому
- Ресторан "Мангал №1"08якщо за кавказькими стравами то тільки сюди!надзвичайно смачна кухня, а дітня тераса просто рай для літнього відпочинку)Доповнено більше 7 років томуза найсмачнішим мясом приходжу тільки сюдибільше 7 років тому
- Секонд-хенд "Одяг з Європи"03Понравилось: Тот секонд, в который не стыдно зайти. Можно найти реально крутые вещи за копейки.більше 7 років тому
- Доставка їжі "Origami"08як можна описати 2 словами цю доставку:швидко та смачно,раджу усім любителям сушіДоповнено більше 7 років томуі піца достатнбо смачна та дешевабільше 7 років тому
- Готельно-ресторанний комплекс "Лондон"010презентабельні та вишукані номери у готелі, а ресторан вразив вишуканістю приготовлених стравДоповнено більше 7 років томута приємний і швидкий персоналбільше 7 років тому